Savier

„Žena je dospělá lidská samice, napsal do knihy. Ta byla zrušena“ – Myslíte si, že byl tento krok správný?

Myslíte si, že byl tento krok nakladatelství správny? Myslíte si, že nazvat ženu „lidskou samicí“ je až tak přes čáru? Děkuji. Přeji příjemné Velikonoce.
Zde je článek.

Nejlepší odpověď
Filip84

Ne, je to blbost

Za podmínky, že kontext není nějak extrémně dehonestující, urážlivý.

Je to dobou, přehnanou korrektností: to se projevuje i tady, že admin je s to ti smazat otázku / odpověď jenom pro nějaký „pitomý“ slovo a úplná hovna, co sem naserou pacienti s hlavou ponechá, protože pacienti s hlavou „pitomý“ slovo ani neznají, že? 😃🙄😅

Tohle máš stejnej příběh. Je to cypina!

Další odpovědi
Dochy

Ne, je to blbost

Samozřejmě vidím jen to cos napsal v otázce a co je v tom článku, což rozhodně nemusí odpovídat realitě. Ale samo o sobě prohlášení že žena je dospělá samice člověka by na odmítnutí knihy stačit nemělo. Na druhou stranu toto tvrzení je natolik zjevná pravda, že samo o sobě nestačí k tomu, aby nějaká kniha byla vydávána 😉

elkon

Mám jiný názor

Záleží na kontextu.

Kelt

Mám jiný názor

Takhle kdybychom byli na pivu a budeme se o tomto tématu bavit, tak budu souhlasit. Bohužel neznám kontext, nečetl jsem, nemohu odpovědět.