BANAN93

Ze kterého místa a v jaký den můžeme sledovat měsíc aby vypadal největší

Doplňuji:
nemyslím jen ČR třeba tohle to je brutál http://www.you­tube.com/watch?v=E­aLmYhf6ZEA

Nejlepší odpověď
beer

Největší se jeví vždy při jeho východu, tedy nad východním obzorem a nejvíce při úplňku (najdeš v každém kalendáři).
Doplňuji:
Tak pozor, tomu nevěř – je to jen šikovnost a technika ))

Další odpovědi
anonym

Každý den, nejlepší místo bude asi ISS.

anonym

hm, na jutube bola ženská so štyrmi kozami, kde by sa dala stretnúť?