Nevíte, jaké je požadované vzdělaní a jaké jsou platy v pohřebnictví v zemích – (DE, USA, UK aj.)?

Zdravím, zajímá mě, na jaký urovni je pohřebnictví v státech v Něměcku,Anglii a USA aj.
A jaký vyžaduji zaměstnavatelé po pracovnících vzdělání a certifikace. Děkuji

Nejlepší odpověď
ivzez

Přes „světový“ nick na tom s jazyky asi nebudete nejlépe,
když se ptáte tady místo hledání informací v zemích, kde byste
chtěl pracovat (a když ani ve své mateřštině „neuhlídáte“ nebo
nedokážete smazat, co do otázky nepatří).

Předpokladem získání slušně placené práce v zahraničí je znalost jazyka
té země, v níž budete ptacovat. Téměř všude se sice dá domluvit anglicky,
ale nabídnete-li zaměstnavateli znalost jazyka jeho země, spíše uspějete.

_______

Doplňuji:

Bestattungsfachkraf­t – Ausbildung:
https://www.au­sbildung.de/be­rufe/bestattun­gsfachkraft/

Bestattungsfachkraf­t – Gehalt:
https://www.ge­halt.de/einkom­men/suche/bes­tattungsfachkraft

_________

Poznámky:

(1)
I v oboru pohřebnictví bude potřeba mluvit s lidmi – s pozůstalými,
vysvětlit a ukázat někomu cestu, …

(2)
Nehledala bych od platů, ale začala bych tím, co umím…

Další odpovědi
Mc Merkurion

… všude dobře doma nejlíp, copak se ti u nás nechce dělat? když se ptáš na peníze, měl by jsi si taky zjistit, jak je to tam s důchodem a nemocenskou, placením doktorů a podobně >>> pak lze porovnávat v jakékoliv profesi i státě …

Lamalam

To je tvá již několikátá otázka na práci v zahraničí. Tu najdeš spíš na zahraničních webech, než zde.