accapulco

Pracovali jste někdo v pohřebnictví?

Rad bych se zeptal, zda je tu nekdo, kdo pracoval jako hrobnik, objednavatel pohrbu, smutecni recnik, posmrtny masker a kosmetik, pracovnik v pohrebni sluzbe, pracovnik krematoria, manipulant na patologii, spravce hrbitova a tak dale.
Uz jsem dele bez prace a nemohu nic sehnat, tak by me zajimalo, kdyz jsem nikdy nepracoval v oboru, na co se pripadne pripravit, na co si dat pozor, co budu (krom dobreho zaludku a odolnosti vuci stresu a depresim) potrebovat, jak na vasi praci reagovalo okoli, at uz partner, rodina, kamaradi, nebo i cizi lide a tak.
Jak jste si na tuto pozici zvykli, co pro vas bylo nejtezsi, s cim jste treba nepocitali a za jak dlouho jste se tam zapracovali, a take, jake pocity ve vas takova prace vyvolavala ci vyvolava dnes?

Odpovědi
Emefej

Mám příbuznou, která jako správce hřbitova mnoho let pracovala. Nikdy o tom nic zvláštního nevykládala, zřejmě práce jako každá jiná.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.