Zdravím, hledám film, ale už si nemůžu vzpomenout na název

hlavním hrdinou je mladík, který trpí nevyléčitelnou nemocí a potká dívku, která má v životě vše a zamilují se do sebe. ona se vzdá všeho, jen aby byla s ním. Má staré auto a vezme jí na břeh rybníka, kde je na druhé straně nějaká párty a ukazuje jí svůj pohled na svět. Myslím že ten film začíná na H a mělo by to být jmného hlavního hrdiny. Kdyby jste někdo věděli název, budu vám moc vděčný 🙂

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Co jsem si nyní vzpomněl, na základě vašich podmínek, kdy první písmeno H a zároveň jméno hlavního hrdiny, tak mě napadá jen jeden film, ale ten to zřejmě nebude.
HANIBAL

Další odpovědi
Wareg

Zkuste se zeptat na diskuznímm fóru www.csfd.cz, kde vám 100% poradí. 🙂

rybíz

Mohl by to být film: Můj život, nebo Nebeské dny, nebo Griffin a Phoenixová.

Makutis

moze to bít HELBOY

Hledám_film

Co tohle?

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/222599-keith/