sved

Poradí někdo s názvem filmu??

Dobrý den, pomůže mi někdo s názvem amerického filmu, kde rodina měla všechno vybavení(včetně domu) půjčené od nejrůznějších firem a společností a jejím úkolem bylo to prezentovat normálním užíváním tak, aby v sousedech vzbudila závist a oni si to chtěli pořídit u těch firem taky. Vždycky jednou za čas je navštívila nějaká manažerka a vyhodnotila jejich snahu. No a po nějaké době se ta rodina zas odstěhovala do dalšího města a situace se opakovala. Dík za odpovědi.

Odpovědi
Mc Merkurion

… Jonesovi https://www.csfd­.cz/film/247926-jonesovi/komentare/