Mrs.problem

Hledám jméno filmu

Hledám jméno filmu – muž měl snoubenku a v den svatby na ní spadla socha anděla a zemřela. Nemohl se dostat ze smrti své snoubenky, a tak ho jeho sestra poslala za věštkyní. (mezitím jeho žena byla v nebi a měla splnit úkol, ale nevěděla jaký, protože odehnala prvního a posledního člověka, který s ní mluvil). Nakonec se věštkyně a muž dali dohromady a mrtvá snoubenka ji strašila. Oni se zase rozešli a mrtvá snoubenka přišla na to, že jejím úkolem bylo udělat jejího bývalého snoubence šťastným, takže se je zase snažila dát dohromady.

Doufám, že to není moc složitý. :D Ale děkuju za všechny typy ;)
Doplňuji:
A ještě věštkyně měla kamaráda – který kvůli ní hrál 5 let gaye, ale nevěděla to. Řekl jí to, až když začala s bývalým snoubencem chodit na rande.

Nejlepší odpověď
Vseznalek88

„Jen přes jeji mrtvolu“

http://www.csfd­.cz/film/233308-jen-pres-jeji-mrtvolu/strana-2/