Marsyas

Jak se jmenuje americký film o černé sanitce?

Sanitka sbírá lidi na orgány.

Nejlepší odpověď
iceT

Je jich na to tema vic,jeden z nich se jmenuje Ambulance a v hlavni roli Eric Roberts.
Dalsi film se jmenoval myslim Darce,taky v podobnem duchu.

Další odpovědi
Miroslavst

Jo ty seš ta holka viď? Kdybys mě zabil, tak si nevzpomenu. Jezdí k motelu a tam sbalí hosta. v tomto případě myslím ženu (manželku, nastávající) a on ji hledá. Nakonec ji najde omámenou už připravenou k odběru orgánů že?

vecernice

,,Vezu maso pro doktora Jaksona"?Mirku je to ono?Mozek mi úplně rachotí,jak přemejšlím.Marsyas jak je ten film starej?

Martina S.

Nebyl to Americkej film, ale Německej a jmenoval se Fleisch a Česky Kandidáti života a smrti a sanitka myslím nebyla černá.

Miroslavst

Ano, večernice máš pravdu, mělo by to být ono. stále to v hlavě šrotuje a ne a ne si vzpomenout.