luckykubrt

Zdá se vám taky, že ten George Soros zmolochovatěl ?

Soros proti Facebooku, Googlu, bitcoinu i prezidentu Trumpovi
https://www.kur­zy.cz/zpravy/444329-soros-v-davosu-nikoho-nesetril-facebook-a-google-zmolochovateli-bitcoin-je-bublina-a-trump-nas/

Odpovědi
plebs

Dědula Soros rodák z Uher, zbohatl spekulacemi, zruinoval banku Anglie, vrtal do Kosova, Ukrajiny, podporoval dámu Hillary, rovněž se pokouší o rozumy o ČR, prostě správný zbohatlík, když si nahrabe dá se na politiku

Pepa25

Soros je zkrátka vizionář: že Bitcoin je bublina je prokazuje a Facebook a Google přicházejí do podobné situace jako Microsoft v 90. letech – čekají je zásahy států (např. zdanění).

luckykubrt

plebs: No spíše si buduje svůj svět z neziskovek a ilegálních migrantů. Trochu to připomíná tažení skřetů v trilogii Pána prstenů. ☹