FlAsh_7

Zažili jste někdy situaci, kdy se někdo seriozně chlubil vymyšlenými úspěchy?

Odpovědi
elkon

Takové situace nejsou nic neobvyklého. Často se někdo chlubí „cizím peřím“.

led

Keby len to, takých chválim za fantáziu,
ale stávalo sa mi aj to, keď sa niekto predo mnou chválil mojimi vymyslenými úspechmi a príbehmi, poprípade si privlastňuje moje skutočné zážitky, o ktorých počul z mojich úst.

Drap

Neni to nic nezvyklého. Stačilo si poslechnout na konci roku, některé naše přední představitele.