SpiderRoy

Závit antény – Škoda octavia 1 generace

Zdravím, nevíte jaký závit je na anténu škodovky octavie 1 generace? Potřebuju dokoupit ten prut. Někdo mi to odšrouboval
Doplňuji:
Chtěl jsem konkrétní příklad a ne nakej odkaz, ten si sehnat dokažu sam.. .Budu to objednavat z netu a mužou tam sice psat že zavit M6 je na Octavie ale kdo ví. Tak jestli ma nekdo praktickou zkušenost? :)

Nejlepší odpověď
brillant

Strýček google: https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=Z%C3%A1­vit+ant%C3%A9ny+%C­5%A0koda+octa­via+1&sourceid=o­pera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
Doplňuji:
Myslím, že není takový problém vzít šroub s příslušným závitem a zkusit ho natočit místo prutu antény a hned vidím jaký je tam závit.

Další odpovědi
mosoj

Vem šroub a zkus to.