cyronko

záverečné zkoušky v autoškole.

Zdravím, ztratil jsem občanský průkaz a dostal jsem zatím zelené potvrzení o občanském průkazu.
V úterý 15 mam záverečné zkoušky a nejsem si jist zda mně pustí k záverečným zkouškám bez občansky pouze s potvrzením, nebo jaké je jiná možnost.

Děkuji.

Odpovědi
Drap

Pustit by tě měli.

Kelt

Ke zkoušce tě asi pustí, a když ji dobře uděláš, dostaneš najednou oba doklady.

Klaproth

A co ti odpověděli v autoškole? Ke zkoušce tě asi pustí, ale pro řidičák bych si raději zašel až s novým OP.