Nechápavé

Zastavil jsem auto, vytekla zespodu voda a z pod kapoty se kouřila jakoby pára. Nevíte, co by s tím mohlo být?

Odpovědi
aliendrone

Pravděpodobně narušený chladící okruh. Co teplota motoru? Co kde ruplo budeš muset najít sám (nebo servis), nejspíš nějaká spojovací hadice, ale třeba i chladič – zkrátka hledej šmudlo! ;) :D :D

Drap

Od prasklé hadice, přes ,málo vody až po těsnění pod hlavou, vadný termostat, to může být cokoli. Na dálku se to nepozná.

Arne1

Toho může být… hadice, chladič, termostat, vodní pumpa,…
Prostě to musíš nechat odtáhnout do servisu. Kdybys to mohl opravit sám, tak se tak neptáš.

Kryšpín

Autíčko bylo teplo nad míru přiměřenou