Marty Koller

Zasloužili by si tyrani zvířat doživotní trest ve věznici a trest smrti?

Nejlepší odpověď
Kazatel

Zasloužili by si trest, který není jen formální a většinou pouze podmíněný. Též by bylo dobré aby se o vině a trestu rozšířilo obecné povědomí, případně byli vystaveni veřejnému lynči (jak ve středověku, nahaté je dát do klece a zavěsit po tři dny na náměstí).

Další odpovědi
Lgee

10 let v připadě recividity doživotí.

Emefej

Trest smrti je nehumánní. Vhodnější by byl alternativní trest, třeba ten kdo týrá pejsky, by byl na dva dny zavřen do klece se smečkou hladových předků psa domácího.

JežíšKristus

To máte v plánu zavřít do vězení celou republiku? V živočišné výrobě jsou všechna zvířata týrána, doslova si skáčou vzájemně po hlavě pro nedostatek místa. Lidé, kteří nakupují v obchodech, se na této mašinérii podílejí, a tuto činnost finančně podporují.
Trest smrti pro 90 % Čechů, vy jste dobrý. 🙂

Pepa25

Ne. Jaký trest by pak zasloužili lidé, kteří týrají jiné lidi nebo děti? „Dvojitý“ trest smrti? Trest musí být přiměřený (tím neříkám, že má být mírný).

Marty Koller

Ježíš Kristus kazatel je tvůj druhý profil tak jak jsi minule řekl a na každý profil odpovídáš úplně jinak

Marty Koller

Emefej ale v nějakých státech se trest smrti používá