Avatar uživatele
Braník

Zasáhlo vás umrtí Milana Peroutky?

snad každý víte,že to byl bubeník kapely Olympic,jeho smrt se dost dotkla,jak jste na tom vy?
Doplňuji:
v týdnu zemřel kytarista skupiny Slayer a taky 49 let a umřel po dvouapůlletech po kousnutí od pavouka,je to hnus

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Bedy před 4022 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Odpoveď byla označena jako užitečná

Je tobě braníku tu otázku smazali? Ach jo… Bezcenné dětinské otázky některých uživatelů se nechávají, ale to, že umřela rocková legenda, to se maže…

No mohl pobejt ještě nějakou dobu, ale co se dá dělat… ☹

No tento týden hudební nebe se rychleji zaplňuje… vizte http://www.no­vinky.cz/kultu­ra/300894-zemrel-kytarista-slayer-jeff-hanneman-po-kousnuti-pavoukem-mu-odumirala-tkan.html
Doplňuji:
Mám pocit, že Dr.Axl by to nesmazal…
Nedávno se mi dostalo od jiného uživatele to, že tu ocko nějak řádí, ale velmi nerad bych tu někoho osočoval.

Upravil/a: Bedy

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Braník Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ano,vím,že to byl bubeník kapely Olympic,ale upřímně:Je mi líto každého člověka,který odejde.Co se týče této skupiny,tak těchto členů bylo mnohem více.Volek,He­yduk,Jeňýk Pacák,je to život.Smiř se s tím.
Doplňuji:
Jsi asi skalní fanoušek,nedivím se Dr.Axlovi,že tohle mu vadí,mně tedy také!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

To bych si ani nedovolila někoho obvinit,že,by smazal otázku.Myslela jsem to tak,žeDr.Axl,vždy dokázal těm,co jejich otázka byla tak nějak mimo mísu,nasměrovat.

před 4022 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek