Millhouse

Zapisuje se do životopisu pracovní zkušenost, když chci odejít ve zkušební době?

Dobrý den, moje otázka je trochu zvláštní, ale přesto bych chtěl znát názor. Nedávno jsem nastoupil do nové práce, po více než měsíci, ale vím že kromě peněz mě ta práce spíš ničí a stresuje, ale to není důležité. Momentálně uvažuji o odchodu ve zkušební době, ale než odejdu chci mít najité něco jiného. Otázka je jestli mám ted napsat do životopisu, že pracuji 2 měsíce ve firmě nebo to tam nepsat a napsat třeba do motivačního dopisu nebo tak nějak. Samozřejmě se to kdyžtak na pohovoru dozví.

Děkuji

Odpovědi
Futo

Ahoj nedávno jsem řešil něco podobného a protože práce kde jsi teď je stávající práce tak bych to tam, nepsal a u pohovoru bych vysvětlil jak to je a že si hledám práci než mi skončí zkušební doba protože pak budu muset čekat 2 měsíce na výpověď.

Drap

To záleží jen na tobě. Pokud se bude jednat o podobnou práci, nebo alespoň v oboru, tak to lze jako zkušenost uvést. Pokud se jedná o něco úplně odlišného, tak bych považoval za zbytečné, uvádět to.

led

Nikdy nie je na škodu napísať pravdu, na klamstvo sa väčšinou príde.
Každá pracovná skúsenosť, aj ta zlá zvyšuje vaše znalosti. U tej zlej aspoň viete, že nie je pre vás dobrá.