Avatar uživatele
JennyNicole

zápach z úst

Zdravím..vím,že nejspíš napíšete,ať s tím jdu za doktorem,ale třeba tady je nějaký doktor nebo někdo kdo ví,o co by mohlo jít..každé ráno když se probudím (nebo i v noci),tak mi začne do pusy prostě téct taková hnusná smradlavá tekutina a i když si ráno vyčistím zuby,tak mi přes den táhne z úst a nevím co s tím..asi bude něco s játry nebo se střevy nebo já nevím s čím..už mi to opravdu vadí a stydím se jít za doktorem..tak prosím poraďte

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? bolak, Wang, briketka10, anonym před 4204 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zkuste si projít starší odpověď, třeba najdete odpově'ď. .
Lékaře se stydět nemusíte, určitě je to jediné spávné řešení, příčin může být několik Čím déle budete otálet, tím hůř pro vás.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=z%C3%A1pach%20z%20%­C3%BAst

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Na potlačení zápachu z úst je dobré po ránu rozžvýkat kousek skořice. Ta je také dobrá na trávení.
Pokud se jedná o vtékání trávicích šťáv do úst, bude to nejspíš refluxní jícnová choroba, takže je to na obvodním lékaři a na vyšetření na gastrologii. Skutečně to neodkládejte, protože tato choroba bude vyžadovat delší léčení. Zanedbané neduhy léčbu prodlužují.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Pokud se ti to děje hlavně poránu a v noci, tak by to mohla bejt ta refluxní choroba, protože v tý době většinou ležíš a snadnějc se to vrací.

Střeva bych asi vyloučil a kdyby to byly játra, tak bys cítila tzv. „vůni sladkejch hoven“. Dojdi si za doktorkou a uvidíš co ti na to řekne. Jestli nedělala zdrávku v plzni, tak tě i nejspíš někam přepošle. Jinak zápachem z úst trpěj i diabetici, takže bych si nechal pro jistotu zkontrolovat i cukr.

PS: Máš štěstí že jsi se zeptala dnes, kdybys položila otázku před týdnem, když jsem byl ještě stříbrný, nejspíš bych ti odpověděl nějak takhle > http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_de­tailpage&v=-umLOuR3Gx8#t=3s

Tady je vidět, jak jsem za tu dobu dospěl…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lenča59

No nejsem doktor ale něco málo vím :D jestli to je fakt hrozný, čisti si zuby 5, 7 minut minimálně a pak ještě nakonec jazyk. Jes hodně zeleniny a ovoce. Nebo málo piješ vodu. Pokud se ti to stane někde , třeba ve škole tak vypij dvě skleničky vody. Skleničku asi nemáš ale jestli máš litrrovou flašku tak si napusť vodu a vypij. Aspoň trochu by to mělo pomoct ;))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

Ano, mohl by to být i reflux, určitě za lékařem zajděte. Může to být způsobeno tím že jíte věci které lidé s refluxem nemějí jíst.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek