JennyNicole

zápach z úst

Zdravím..vím,že nejspíš napíšete,ať s tím jdu za doktorem,ale třeba tady je nějaký doktor nebo někdo kdo ví,o co by mohlo jít..každé ráno když se probudím (nebo i v noci),tak mi začne do pusy prostě téct taková hnusná smradlavá tekutina a i když si ráno vyčistím zuby,tak mi přes den táhne z úst a nevím co s tím..asi bude něco s játry nebo se střevy nebo já nevím s čím..už mi to opravdu vadí a stydím se jít za doktorem..tak prosím poraďte

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít starší odpověď, třeba najdete odpově'ď. .
Lékaře se stydět nemusíte, určitě je to jediné spávné řešení, příčin může být několik Čím déle budete otálet, tím hůř pro vás.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=z%C3%A1pach%20z%20%­C3%BAst

Další odpovědi
anonym

Na potlačení zápachu z úst je dobré po ránu rozžvýkat kousek skořice. Ta je také dobrá na trávení.
Pokud se jedná o vtékání trávicích šťáv do úst, bude to nejspíš refluxní jícnová choroba, takže je to na obvodním lékaři a na vyšetření na gastrologii. Skutečně to neodkládejte, protože tato choroba bude vyžadovat delší léčení. Zanedbané neduhy léčbu prodlužují.

bolak

Pokud se ti to děje hlavně poránu a v noci, tak by to mohla bejt ta refluxní choroba, protože v tý době většinou ležíš a snadnějc se to vrací.

Střeva bych asi vyloučil a kdyby to byly játra, tak bys cítila tzv. „vůni sladkejch hoven“. Dojdi si za doktorkou a uvidíš co ti na to řekne. Jestli nedělala zdrávku v plzni, tak tě i nejspíš někam přepošle. Jinak zápachem z úst trpěj i diabetici, takže bych si nechal pro jistotu zkontrolovat i cukr.

PS: Máš štěstí že jsi se zeptala dnes, kdybys položila otázku před týdnem, když jsem byl ještě stříbrný, nejspíš bych ti odpověděl nějak takhle > http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_de­tailpage&v=-umLOuR3Gx8#t=3s

Tady je vidět, jak jsem za tu dobu dospěl…

Lenča59

No nejsem doktor ale něco málo vím :D jestli to je fakt hrozný, čisti si zuby 5, 7 minut minimálně a pak ještě nakonec jazyk. Jes hodně zeleniny a ovoce. Nebo málo piješ vodu. Pokud se ti to stane někde , třeba ve škole tak vypij dvě skleničky vody. Skleničku asi nemáš ale jestli máš litrrovou flašku tak si napusť vodu a vypij. Aspoň trochu by to mělo pomoct ;))

bubukaa

Ano, mohl by to být i reflux, určitě za lékařem zajděte. Může to být způsobeno tím že jíte věci které lidé s refluxem nemějí jíst.