Avatar uživatele
samicek333

Jak se zbavit zápachu z úst?

Dobrý den, už asi 3 roky mě trápí zápach z úst. Zuby si čistím pořádně a pravidelně, ráno i večer, občas je to ale kvůli zápachu potřeba, takže i víckrát za den a vždy používám ústní vodu. Z úst mi začne zapáchat asi 20 minut po vyčištění. Nemám žádný kaz, zrovna včera jsem byla u zubaře… Nevíte, jak se toho zbavit, např. moje sestra si čistí zuby dvakrát denně a z úst jí nezapáchá. Nebo co proti tomu pomáhá, třeba nějaké kapky nebo speciální ústní voda?
Doplňuji:
Ještě sem s tím nikde nebyla, s tímhle mám zajít za zubařem, nebo kam?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Kerberus, dědapetr, Pecudka, Adula.57 před 4664 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Kapky atd. pomohou jen na chvíli. Je třeba odstranit příčinu – jde o vnitřní oremocnění.

Zkuste se podívat do odkazu. Otázka byla nedávno položená.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-zbavit-ranniho-zapachu-z-ust

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Navštívit odborníka,jak říkají ostatní- problém je v trávicím ústrojí a pokud vás to moc obtěžuje,zkuste cucat hřebíček,ten je protizápachový,ale problém samozřejmě nevyřeší.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Dojdi si k lékaři ke kterému spadáš a svěř se s tím , jako tady nám. On tě pošle na vyšetření. Neboť to může souviset i s trávením a pod. Takže to nemusí být vůbec od zubů. Divím se , že ti to zubař neřekl.

teď jsi psala, že jsi byla u zubaře , jinak si dojdi k lékaři ke kterému chodíš , když tě třeba bolí v krku prostě obvodní lékař a ten tě pošle na odborné vyšetření

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michael69

Někteří přírodní léčitelé dokáží podle zápachu poznat jaký orgán nefunguje správně,zda játra,či slinivka,nebo žaludek atd.Doporučoval bych najít také dietologa, upravit životosprávu a vyhýbat se podřadným potravinám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dohnalka79

Rozhodně k odborníkovi..ten poradí,pomůže,bude léčit.Zřejmě se jedná o problém, které řeší gastroenterologická ambulance,ale žádanku musí vystavit PRAKTICKY lékař.
Se zubama to nemá co dělat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lékárna

Naši pacienti si chválí přípravky Stozzon,Anginal se šalvějí nebo čajovníkovým olejem,Folsalvin

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
baghira

Připomnělo mi to ten vtip, jak jde člověk k doktorovi, že mu strašně smrdí z huby. Ale strašně. Tak doktor říká, dýchněte na mě. Ten dýchne, doktor se skácí, a když se probere, povídá, no to je fakt hrozný, tak pro začátek zkuste kloktat hovna…

před 4664 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek