mili

zánět močového měchýře opakovaný

Prosím o radu-může mi někdo z vás pomoci?Během posledního roku mám opakovaně záněty moč.měchýře.Léčeno antibiotky a chemoterapeuti­ky.Vím,jak dbát o hygienu,neprochlad­nout,nemít sex v době rekonvalescen­ce(i déle)Všechny značky urologických čajů,brusinkových preparátů znám.Může někdo zaručeně dobře poradit,abych se toho zbavila?Čeká mne cystoskopie,ren­tgen(vylučova­cí urografie)Odepište prosím.Děkuji.Mili.

Odpovědi
kenyrts

nechci si nic přivlastňovat či kopírovat a tak vám posílám tento odkaz:

Zdroj: http://www.prirodni-pripravky.cz/zanet-mocovych-cest-zanet-mocoveho-mechyre-lecba-priznaky.htm

LuciJe

Osobně doporučuji dobře pročistit tělo (zejména střeva) a nechat si u gynekologa udělat testy na kvasinkovou infekci – mnohdy se sama o sobě moc neprojevuje a přitom vesele stojí za všemi záněty močového měchýře, které žena má.

Čarodějnice

Zánět je strach.Zkuste se podívat za sebe čeho se bojíte.Začněte medunkovým čajem a potom není k zahození ani čaj pro ženy.Zkuste ostropestřec mariánský v tabletách aby vyčistil organizmus.Bude to v pořádku pouze si víc věřte.

tyna.ryglova

Někdo hold na záněty močového měchýře trpí. Mně se čas od času také objeví a vím, že je to hodně nepříjemné. Snažím se tomu prevencí zabránit. Jím brusinky a občas si dám urologický čaj. Nejdůležitější je ale neprochladnout. V létě na sobě nemít mokré plavky a v zimě se vyvarovat holým zádům a studeným nohám. Kvalitní boty a teplé oblečení jsou proto základ. Já jsem si koupila na zimu vlněné vesty z https://www.vlne­nezbozi.cz/vlne­ne-vesty/ , které mě krásně zahřejí.