Avatar uživatele
mili

zánět močového měchýře opakovaný

Prosím o radu-může mi někdo z vás pomoci?Během posledního roku mám opakovaně záněty moč.měchýře.Léčeno antibiotky a chemoterapeutiky.Vím,jak dbát o hygienu,neprochladnout,nemít sex v době rekonvalescence(i déle)Všechny značky urologických čajů,brusinkových preparátů znám.Může někdo zaručeně dobře poradit,abych se toho zbavila?Čeká mne cystoskopie,rentgen(vylučovací urografie)Odepište prosím.Děkuji.Mili.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? fortin před 4251 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
kenyrts

nechci si nic přivlastňovat či kopírovat a tak vám posílám tento odkaz:

Zdroj: http://www.prirodni-pripravky. cz/zanet-mocovych-cest-zanet-m ocoveho-mechyre-lecba-priznaky .htm

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LuciJe

Osobně doporučuji dobře pročistit tělo (zejména střeva) a nechat si u gynekologa udělat testy na kvasinkovou infekci - mnohdy se sama o sobě moc neprojevuje a přitom vesele stojí za všemi záněty močového měchýře, které žena má.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Čarodějnice

Zánět je strach.Zkuste se podívat za sebe čeho se bojíte.Začněte medunkovým čajem a potom není k zahození ani čaj pro ženy.Zkuste ostropestřec mariánský v tabletách aby vyčistil organizmus.Bude to v pořádku pouze si víc věřte.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tyna.ryglova

Někdo hold na záněty močového měchýře trpí. Mně se čas od času také objeví a vím, že je to hodně nepříjemné. Snažím se tomu prevencí zabránit. Jím brusinky a občas si dám urologický čaj. Nejdůležitější je ale neprochladnout. V létě na sobě nemít mokré plavky a v zimě se vyvarovat holým zádům a studeným nohám. Kvalitní boty a teplé oblečení jsou proto základ. Já jsem si koupila na zimu vlněné vesty z https://www.vlnenezbozi.cz/… , které mě krásně zahřejí.

Nový příspěvek