mili

cystoskopie u ženy

Prosím vás,může mi napsat nškdo,kdo má za sebou cystoskopii a vylučovací urografii pomocí kontrastní látky?Velmi se bojím,prý je vyšetření cystoskopem dost bolestivé.Musím toto podstoupit pro opakované záněty močového měchýře.Za vaše odpovědi předem děkuji.Mili.

Nejlepší odpověď
annas

Také jsem měla problémy. Urolog mně zjistil kámen v močovodu, proto jsem musela jít na operaci, při níž mně kámen extrahovali. Cystoskopie není jistě příjemné vyšetření, ale zažila jsem horší.

Další odpovědi
Málče

Při cystoskopii jsem cítila štípání. Ale že by bylo vyšetření velmi bolestivé, to se říct nedá.