Elile

Dá se chytit tetanus od škrábnutí od kočky?

Skoro mi ani netekla krev, trochu to svědí, ale řekla bych že se to hojí.. Mám teplotu a bolí mě celé tělo..

Odpovědi
mosoj

A to nemáš očkování proti tetanu ? Pokud ne, tak naprostá nezodpovědnost.
A co vzteklinu o té neuvažuješ ?

venkovan

Dá, ale vsadil bych víc na zánět. Ale stejně k lékaři je potřeba zajít.
Doplňuji:
Vedle zánětu to mohou být i nějaká bakteriální či parazitická onemocnění.

pusinka50

Vzeklina, tetanus…utíkej k dotorovi, ale ihned !!!