Denuska

Zdravím, mám nafouklé a tvrdé břicho jako bych byla těhotná, byla jsem u gynekologa a ten mi vzal krev a nic byla jsem t

Zdravím, mám nafouklé a tvrdé břicho jako bych byla těhotná, byla jsem u gynekologa a ten mi vzal krev a nic byla jsem tam asi týden po pohlavním styku..Tak nevím Poraďte :)
Doplňuji:
Zdravím, asi týden mám nafouklé a tvrdé břicho. Beru antikoncepci, tak těhotná nejsem, byla jsem na krevních testech a byly negativní. Šla jsem tam asi týden po pohlavním styku.

Nejlepší odpověď
gecco

A co chceš poradit???
Myslíš, že někdo z nás je tvůj gynekolog? – nemyslím. Prostě počkej na výsledky krevního rozboru.
Koneckonců týden po pohlavním styku nemusí být znatelné změny ani na děložním čípku, jak jinak, než z rozboru krve by bylo tak rané těhotenství poznat?
Doplňuji:
Ad Doplnění: Pořád netuším, co chceš poradit…
Běž k lékaři (obvoďákovi, případně internistovi) a své potíže mu vylič – „tvrdé a nafouklé břicho“ může mít spoustu příčin – od zaražených větrů po zánět některého z orgánů, nic z toho ale nejsme schopni po netu diagnostikovat, tím méně léčit.

Další odpovědi
marci1

Fundovanou odpověď Ti dá jen lékař.
Zaměř se na dostatkem vlákniny ve stravě – zvyš příjem nenadýmavé zeleniny, ovoce bez slupek, otrub, jez zakysané mléčné výrobky obsahující živé bakteriální kultury prospěšné pro zažívání event. probiotika z lékárny. 🙂

Zdroj: http://www.ule­kare.cz/nemoci-vysetreni/nafoukle-a-tvrde-bricho