modrypezotek

co je lepší na zánět šlach — teplo nebo chlad?

zánět šlach u palce

Nejlepší odpověď
Vicki

Ledovat.Led dejte do igelit.pytlíku,pa­lec nechte ovázaný a přes obinadlo ledujte.Určitě se Vám brzo uleví.

Další odpovědi
Michal

Chlad.V lékarně prodávají takovou modrou emulzi,ta se dá do mrazáku a dlouho chladí bolavé místo,nebo hřeje,podle toho,jak ji připravíte. Na zánět se hodí i Priznitzův zábal.To je studený hadřík a přes to suchý ručník. Přesto,navštivte lékaře.

Q

Teplo záněty všeobecně podporuje, takže chlad. Ale většinou to chce hlavně pracovní klid 🙂, protože nejčastěji je to z namožení 🙂

tyna.ryglova

Určitě chladit co to půjde 🙂 . Mně se na zánět šlach osvědčil také wobenzym. Už jsem ho měla několikrát a pokaždé mi pomohl 🙂 Mrkni se na https://www.tes­tino.cz/woben­zym , je tam wobenzym pěkně vysvětlený a uvidíš, že když ho zkusíš, tak že ti taky od zánětu pomůže 🙂 .