PetaKo

Jak zaléčit zánět močového měchýře?

Odpovědi
elkon

Tinktura lichořeřišnice větší.

paul1

Dobrý je čaj z vrbovky malokvěté, nebo normální urologický, ale musí se pít ve větším množství (cca 2 litry).

IvkaH

Měla jsem s tím jednu dobu problémy a často se mi to vracelo, tak jsem vyzkoušela přípravekk z brusinkového extraktu a musím říct, že už mám nějakou dobu klid. Tohle je ono www.naturevia.cz/e-shop/brusinky/u­roperfect-manoza-rapid/

majki636

Ono až k zánětu dojde, tak je to špatné. Je potřeba brát i něco na prevenci, zkus toto www.milujubio­.cz/flora-natura-klikva-bio-20-15ml?search_qu­ery=flora%20na­tura%20mocovy%20me&fas­t_search=fs

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.