Vicki

Zamknutá klávesnice u notebooku

Dobry den,muze mi nekdo poradit co se stalo,po zapnuti pocitace se mi objevil pod kolonkou pro zadani hesla napis zamknuto a zmizeli mi vsechny ikony.Na net se sice dostanu,otevru a odeslu emaily,ale treba mala pismena s hacky mi nejdou napsat/misto nich se mi pisou cislice/Muze mi nekdo prosim pomoci/moc dekuji/Vicki.

Nejlepší odpověď
rynek878

Zkuste shift, ctrl nebo alt + Fn

Pokud to nepomůže, zkuste kombinace těchto tří + Fn (např. Shift + Ctrl + Fn nebo ctrl + alt + Fn, atd.)