ZuzuBubu

Jak zablokovat klávesnici na notebooku?

Potřebovala bych přes noc zablokovat na noťasu klávesnici, kvůli kočce, často mi po noťasu chodí. Já mám totiž noťas zapnutý přes noc. Nechci aby mi tam něco smazal.

Odpovědi
Alesh

zamknu počítač, ne? … win + L

Edison

Správně nastavit reakci na zavření víka, jestli to ntb podporuje a zavírat víko.

Dochy

Zamknout heslem, nebo zaklapnout víko. Obě možnosti jsou pro kočku.
Teda pro kočku jak stvořené 😉

Muffz

Nainstaluj Kid-Key-Lock, je zdarma ke stažení. Program zablokuje klávesnici, dokud se nenakliká nastavená kombinace kláves.

Sice nechápu, proč musíš mít noťas zapnutý přes noc, ale pokud nechceš mít sklopené víko, tak zkus tenhle soft.