adnecok

Zamrznutí kurzoru

Po zapnutí počítače a někdy i v průběhu práce kurzor ztuhne na místě a myš je neaktivní. Co s tím ?

Nejlepší odpověď
arygnoc

hardwarová závada (myš), přetížený komp, grafická karta.
Doplňuji:
kapka:

u NB tlačítko Fn+F7 slouží k zablokování/od­blokování touchpadu (to je srandovní černá obrazovka pod klávesnící, která nesvítí).

Mám ho permanentně zablokovaný, protože si pořád do něho při psaní šřouchám, používam myš (mám takovou malou k NB, šikovnou, od Ferrari)

Další odpovědi
kapka

Kurzor se dá také blokovat a odblokovat pomocí Fn+F7. Mně se poslední dobou také stává, že zapnu pc a je zablokovaný kurzor, nevím proč. F7 to zase odblokuje.
Ale v průběhu používání pc se mi to neblokuje.

To Arygnoc: Ajo, je to tak. Já tu srandovní černou obrazovku používám. 🙂
Tak pššt, jako, že jsem nic neodpovídala, jo?