Natty

Notebook Asus nelze zapnout. Co s tím?

Dnes jsem normálně byla na ntb a v pohodě jel. Zda se mi, ze tam byla nějaká aktualizace nebo něco takového předtím než jsem ho vypla. Asi po 2 hodinách jsem ho chtěla zapnout znovu a nic, nerozjel se. Zkoušela jsem ho zapnout do zásuvky, ale baterky svítí zeleně. Predeslou noc jsem ho měla dlouho zaply, ale odpoledne jel normálně až teď večer nejede. Notebook budu mit 2 roky. Co by s tím mohlo byt?

Odpovědi
pl4toon

Těžko říct. Odpojte kabel od nabíječky a vyjměte na pár sekund baterii z notebooku. Pak zase zkompletujte, připojte k nabíječce a zkuste notebook zapnout. Jestli i pak bude problém přetrvávat, tak směr servis.

badisko

no to teda toho vime moc …:D ..jak nelze zapnout ? nelze vubec zapnout ..nebo se zapne a zase vypne ..? zapne se a vyhodi nekaou chybu ?…jakej mas windows 7.. Visty …nebo neco takoveho nam taky nepomuze.. ale asi to aktualizace byla zavadne aktualizace ktere zpusobovaly smycku zapnuti a vypnuti uz byly ztahnute takze to by problem nemel byt …muze to byt cokoliv ..ale nez zacnes neco resit tak ti doporucuji vyloucit vadny hardware …stahni si Ubuntu ..zde http://www.ubun­tu.cz/
vypal si ho na CD v obrazu disku …pak ho vloz do mechaniky a spust pokud to bude chyba Windows tak ti najede ubuntu jako live CD ..pokud to bude chyba hardware tak ti nenajede vubec …no a z tvych informaci toho moc nezjistime …az budes mit otestovany Hardware pomoci live CD ubuntu tak napis je to mozna chyba windows pak muzem neco zacit resit .....napis kdyztak vic ..