LordE

Proč Instalace GTA V přes CD nefunguje (Cyklická redundantní kontrola)?

Když už jsem asi u 7 disku napíše to error (Cyklická redundantní kontrola)
Co můžu udělat proto aby mi to fungovalo ? :(

Odpovědi
gecco

Vyčisti CD (případně i mechaniku), pokud to nepomůže – stáhni si Nero DriveSpeed ( http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/ostatni/ne­ro-drivespeed/ ) – a zpomal čtení z CD.
Cyklická redundantní kontrola … – je to chyba CRC (načtená data neodpovídají jejich CRC) – důvodem může být poškození dat a nebo disku, zpomalení čtení by mohlo pomoci.
___
A nebo reklamuj instalační disky.

LSPD:FR

a funguje to?????