Tulen58

proč mi nejde mikrofon na skype-windows7

Odpovědi
Sůwa

To s operačním systémem nesouvisí a důvodů může být celá řada. Třeba je vadný, nebo špatně zapojený, případně vypnutý.

LuK4S3k CZ

Zapni si skype a dej úplně na hoře volání a v té nabídce dej zvuková zařízení. Naskočí ti taková tabulka kde máš nastavení, úplně nahoře máš mikrofon a tam taková jakdyž nabídka klikni na tu šipečku vlevo a tam vyber kde je mikrofon zapojený mě taky nešel a jak sem se tam podíval bylo to kdesi jinde a mikrofon byl zapojený USB, někdy to dělá že v nabídce nemáš nic někdy to mikrofon vyhledá samo a tím už si jen vybereš jaký mikrofon chceš když jich máš víc na příklad.
Když tak skus zobrazit pokročilé nastavení a tam si stím skus pohrát. a kdyby i to nepomohlo máš něco ze skype to můžeš opravit tím že to odinstaluješ a zas nainstaluješ to by mělo pomoct a když nic tak skus nějak skype opravit nebo máš něco s mikrofonem.