OLDA321

Počítač nejde vypnout.

Zdravím, mám problém s počítačem. Když počítač vypínám, tak se mi nevypne. Modré světélko svítí dál, na obrazovce se nic neukáže a jediná možnost je vypnout zdroj a znovu ho zapnout. Nevíte někdo nějaké řešení, nebo máte s tím nějaké zkušenosti? Za každou radu budu velmi rád
Doplňuji:
l564: Pc mám od ledna, a deska byla zrovna jedna z nejnovějších, takže v tomhle problém podle mě nebude.

Odpovědi
led

Keď sa dostanete pri vypínaní do popisovaného stavu, podržte dlhsie tlačítko Power (vypínač). Vtedy sa „nasilu“ vypne. Po novom zapnutí si skontrolujte nastavenie napájania, či nemáte náhodou nastavenú hybernáciu.

honza19hk

jestli je komp novej tak ho reklamuj.

anonym

Vypadá to na starší desku bez podpory ATX neboli že se deska umí vypnout sama. Musel by jste nám dát podrobnosti o vaší sestavě.
Doplňuji:
Furt jsem se nedozvěděl zda-li má či němá podporu ATX.

jechoutan

vytrhni to ze zásuvky :D

anonym

Mě přeastal vypínat po aktualizaci, někdy 4 měsíce zpátky, ale sjtejně jej nevypínám, Maximálně když je výpadek proudu, ale to neovlivním. 🙂