Dá se zablokovat pc?

Jde zablokovat pc tak že při každém jeho spuštění se musí zadat heslo? A jestli ano jak, děkuji.

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

staci vytvořit heslo uzivatele – pozor tusim ze xp a nize maji skryteho uzivatele (administrator) ktery je bez hesla a prihlaseni na nej jde vyvolat pri zadavani hesla (2× ctrl+alt+delete)

heslo na aktualnim uzivateli vytvoris bud v ovladaci panely > uzivatelske ucty, a nebo nabidka start > spustit a napises text

net user %username% heslo

a potvrdis eneterm

Další odpovědi
led

na admina tak isto možno dať heslo v účtoch

SinceX

Dá se udělat Supervisor password -čti. Supervaisor-
Jestliže víte jak zapnout BIOS, zapněte a hledejte – Obvykle se to jmenuje Set supervisor password, nebo Set password – Zadáte ho a při každém spuštění se vám ukáže tabulka a tam ho zapíšete a potvrdíte Entrem. Ale pozor. Jestliže ho zapomenete, počítač se neodblokuje, musela byste udělat restart BIOSu. Na druhou stranu je to lepší a účinnější, kdyby Vám ho chtěl někdo ukrást