tomovka

Poradíte, jak vyřešit virtulizaci a ovládání BIOSu?

Potřebuji povolit virtualizaci, ale nefungují mi šipky nahoru a dolů na klávesnici (všechny ostatní klávesy fungují). Lze toto nastavení změnit i jinak, než skrze BIOS? Popř. změnit ovládání BIOSu; místo šipek jiné klávesy?

Nemám k dispozici jinou funkční klávesnici.

Mám xubuntu 15.04.

Původní neotázka
BIOS – virtualizace, ovládání

Odpovědi
tforro

A co vypnout na klávesnici NumLock a používat čísla jako šipky? 8 nahoru,2dolu,4 do­leve,6 doprava­..
Na strarých počítačích (486 a pentium1) vím že to fungovalo.

cochee

Obvykle mívá BIOS Setup nějakou nápovědu, zkus stisknout F1 – to je obecná nápověda, tam se dovíš klávesy pro pohyb v menu. Může to být také třeba PgUp/PgDown anebo Tab.