2vk2

Proc mi misto pismen s hackem nebo carkou pise cisla? jak to vypnu?

Nejlepší odpověď
Deter

Máte pravděpodobně aktivovanou anglickou klávesnici (či jinou, nepodporující české znaky). Pokud jste we Windows, zkuste zmáčknout levý ALT + levý SHIFT.

Další odpovědi
elektrikář

Máš zablokovanou kláves Shift,nebo stisknutou klávesu Caps Look klávesnice je přepnutá na velká písmena nebo čísla. klávesa Num lok spouští samostatnou čísenou půlku klavesnice.Nikoliv písmena z háčky.

Salvaje

S největší pravděpodobností máte zapnutou anglickou klávesnici. Zmáčkněte levý Shift + levý Alt (v tomto pořadí)

tuCZek

na číselné klávesnici je klávesa NumLock