luckykubrt

Co se stalo s klávesnicí? Dnes při zapnutí před náběhem Windows funguje a pak při načítání Windowsu přestává reagovat.

Ještě včera fungovala normálně. Dnes při zapnutí před náběhem Windows funguje a pak při načítání Windowsu přestává reagovat. Musím psát z „klávesnice na obrazovce“. Nevíte, čím by to mohlo být a jak to opravit?

Odpovědi
Kepler

Zkus ji zapojit do jiného USB portu. Mám zkušenost, že po letech se opotřebují a přestanou fungovat.

luckykubrt

No já to mám na tu kulatou zdířku. Než naběhne Windows tak ještě funguje. Tím to asi není. Ale mám na HDD nedostatek místa… může to být tím ?

Kepler

Nedostatek místa zpomalí počítač, ale že by vyřadil klávesnici? To nevím. A jak poznáš, že ti klávesnice funguje před najetím OS? Nevím jaký máš, ale zkus si najet do ovládacích panelů – klávesnice – zjistit stav klávesnice.

luckykubrt

Tak možná, že přece jen to bylo tím nedostatkem místa (měl jsem tam jen 5Mb)… už mi opět funguje. 🙂 Zvláštní RESTART nepomohl, ale vypnutí a znovu zapnutí ano. Jinak jsem to poznal podle toho, že mačkáním tlačítek „Num Lock“ nebo Caps Lock" se kontrolka rozsvěcovala nebo vypínala. 😉

Kepler

Aha, zajímavé! No, hlavě že to zase fachčí a snad to tak i zůstane. Já svému počítači někdy nerozumím. Intel iside, blbec outside. Znáš to.

luckykubrt

Tak tím to nebude, místo jsem uvolnil i restart jsem udělal a stále nic. ☹