Avatar uživatele
luckykubrt

Co se stalo s klávesnicí? Dnes při zapnutí před náběhem Windows funguje a pak při načítání Windowsu přestává reagovat.

Ještě včera fungovala normálně. Dnes při zapnutí před náběhem Windows funguje a pak při načítání Windowsu přestává reagovat. Musím psát z „klávesnice na obrazovce“. Nevíte, čím by to mohlo být a jak to opravit?

Zajímavá 0 před 2484 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Zkus ji zapojit do jiného USB portu. Mám zkušenost, že po letech se opotřebují a přestanou fungovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
luckykubrt

No já to mám na tu kulatou zdířku. Než naběhne Windows tak ještě funguje. Tím to asi není. Ale mám na HDD nedostatek místa… může to být tím ?

před 2484 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Nedostatek místa zpomalí počítač, ale že by vyřadil klávesnici? To nevím. A jak poznáš, že ti klávesnice funguje před najetím OS? Nevím jaký máš, ale zkus si najet do ovládacích panelů – klávesnice – zjistit stav klávesnice.

před 2484 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
luckykubrt

Tak možná, že přece jen to bylo tím nedostatkem místa (měl jsem tam jen 5Mb)… už mi opět funguje. 🙂 Zvláštní RESTART nepomohl, ale vypnutí a znovu zapnutí ano. Jinak jsem to poznal podle toho, že mačkáním tlačítek „Num Lock“ nebo Caps Lock" se kontrolka rozsvěcovala nebo vypínala. 😉

před 2484 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Aha, zajímavé! No, hlavě že to zase fachčí a snad to tak i zůstane. Já svému počítači někdy nerozumím. Intel iside, blbec outside. Znáš to.

před 2484 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
luckykubrt

Tak tím to nebude, místo jsem uvolnil i restart jsem udělal a stále nic. ☹

před 2484 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek