Avatar uživatele
anonym

Ted se mi stava , na klavesnici na notebooku , ze mi jde spatne P. Musim na nej tlacit … copak s tim mam. ? ☹ -iv-

Doplňuji:
Hanulko , opravdu ne , ja mam vse jako nove – cetla jsem – uz drive , tip , ze klavesnici muzeme cistit steteckem na vodovky a ja to tak porad delam . I vysavam. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, hanulka11, chudst, tom004, dědapetr, Deli před 4680 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

asi ti tam spadlo kus oběda, vyčistit a půjde to

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Mám podobný problém, jen s písmeny „x“ a „c“, taky jdou velmi ztuha. Máme notebook ještě v záruce, takže to nejspíš budeme reklamovat. Důvod poruchy netuším.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
DDarent

To je snad jasný..... Klávesa má porušenej přívod, nebo dotek..... proto musíte tlačit...... mě se to stalo s ,,W''

Zajděte k opraváři nebo k dodavateli..... pokud se doněj podíváte sama a přetrhnete tenoučkou pásku uvnitř, ztratíte záruku!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

běžně z nb vytahuji kolečka salámu, drobky od rohlíku, chleba, zabitou mouchu – prostě, je tam nějakej bordel.

vysavač je dobrej – jednou jsem ho musel (ten pytlík v něm) probírat, sežral mi pravou šipku.

jinak: jar a mokrá hubka a opět vysavač.

\jo, a může být (tlačítko, klávesa), že prostě vyskočilo z kolíbky (to je to perko, které ho drží na klávesnici).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek