Ted se mi stava , na klavesnici na notebooku , ze mi jde spatne P. Musim na nej tlacit … copak s tim mam. ? ☹ -iv-

Doplňuji:
Hanulko , opravdu ne , ja mam vse jako nove – cetla jsem – uz drive , tip , ze klavesnici muzeme cistit steteckem na vodovky a ja to tak porad delam . I vysavam. 🙂

Nejlepší odpověď
hanulka11

asi ti tam spadlo kus oběda, vyčistit a půjde to

Další odpovědi
Deli

Mám podobný problém, jen s písmeny „x“ a „c“, taky jdou velmi ztuha. Máme notebook ještě v záruce, takže to nejspíš budeme reklamovat. Důvod poruchy netuším.

DDarent

To je snad jasný..... Klávesa má porušenej přívod, nebo dotek..... proto musíte tlačit...... mě se to stalo s ,,W''

Zajděte k opraváři nebo k dodavateli..... pokud se doněj podíváte sama a přetrhnete tenoučkou pásku uvnitř, ztratíte záruku!!!

arygnoc

běžně z nb vytahuji kolečka salámu, drobky od rohlíku, chleba, zabitou mouchu – prostě, je tam nějakej bordel.

vysavač je dobrej – jednou jsem ho musel (ten pytlík v něm) probírat, sežral mi pravou šipku.

jinak: jar a mokrá hubka a opět vysavač.

\jo, a může být (tlačítko, klávesa), že prostě vyskočilo z kolíbky (to je to perko, které ho drží na klávesnici).