iwetax

Jak vyčistit klávesnici u noutbuku?

Už dva roky mám noutbuk a klávesnice je celá zanešená různými drobkami atd.. A já už bych jí potřebovala vyčisti , ale nevím jak. Děkuji za rady.
Doplňuji:
Mám podobný noutbuk akorát jiný typ (F5) : http://anekup­to.cz/f5gl-15.4-4gb-320gb-asus-%2845002230%29.html

Nejlepší odpověď
ejoty

Koupit sprej na čištění klávesnice a vyfoukat, funguje to dobře Dělám to tak

Další odpovědi
Marky71

anebo lihem, jde to také dobře

Lucimia

Já mám taky 2 roky notebook a teď o víkendu jsem ho čistila trubicí od vysavače – na malý ztlumený výkon odsávání. Ale čistá určitě perfektně není.

led

Pokiaľ nie ste „šikulka“ radšej to nechajte na servis.
V opačnom prípade odfotiť klávesnicu, opatrne vybrať tlačítka, vyfúkať,jemne vlhkou handrou vyčistiť lôžko klávesnice a podľa obrázku nasadiť klávesy. Pri tejto práci odpojte okrem siete aj batériu.

NickD

Otočit,lehce otřepat,případně opatrně vysát vysavačem.Na zbytek se dá pořídit čistič (odmašťovač) neco jako na přístrojové desky v autech.
Mě nedávno bratr daroval gelovou hmotu,která je přímo určená na klávesnice.Sliz­ké,ale funfuje.Bohužel název nevím,ale pokud máte zájem,tak vám to zjistím.