Fanarim

Proč mě nejdou udělat písmena s háčky ?

Dobrý den , v posledních dnech mě nejde udělat " N s háčkem " apod … když dám shift + klávesnici , tak se hned napíše ˇˇ 2× a to je vše … počítač jsem poslal také programem HijackThis a mohu vám poslat log , jelikož se v tom nevyznám :) , předem děkuji za rychlou odpověd , jelikož potřebuji to k psaní ve wordu …

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.5
Scan saved at 21:55:03, on 16.4.2015
Platform: Windows 7 SP1 (WinNT 6.00.3505)
MSIE: Internet Explorer v11.0 (11.00.9600.17420)

Boot mode: Normal

Running processes:
C:\Program Files (x86)\IObit\Smart Defrag 3\SmartDefrag.exe
C:\Program Files (x86)\Google\Chro­me\Application\chro­me.exe
C:\Program Files (x86)\Intel\Intel® USB 3.0 eXtensible Host Controller Driver\Applica­tion\iusb3mon­.exe
C:\Windows\Mi­crosoft.NET\Fra­mework\v2.0.50727\Reg­Svcs.exe
C:\Program Files (x86)\Google\Chro­me\Application\chro­me.exe
C:\Users\Home\Dow­nloads\HijackThis­.exe

R1 – HKCU\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,Se­arch Page = http://go.micro­soft.com/fwlin­k/?LinkId=54896
R0 – HKCU\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,Start Page = http://go.micro­soft.com/fwlin­k/?LinkId=69157
R1 – HKLM\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,De­fault_Page_URL = http://go.micro­soft.com/fwlin­k/p/?LinkId=255141
R1 – HKLM\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,De­fault_Search_URL = http://go.micro­soft.com/fwlin­k/?LinkId=54896
R1 – HKLM\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,Se­arch Page = http://go.micro­soft.com/fwlin­k/?LinkId=54896
R0 – HKLM\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,Start Page = http://go.micro­soft.com/fwlin­k/p/?LinkId=255141
R0 – HKLM\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Sear­ch,SearchAssis­tant =
R0 – HKLM\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Sear­ch,CustomizeSe­arch =
R0 – HKLM\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,Local Page = C:\Windows\Sys­WOW64\blank.htm
R0 – HKCU\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Tool­bar,LinksFolder­Name =
F2 – REG:system.ini: UserInit=c:\win­dows\system32\u­serinit.exe,,c:\pro­gram files (x86)\microsof­t\desktoplayer­.exe,c:\program files (x86)\ea games\battlefield 2\bf2srv.exe,c:\pro­gram files (x86)\irfanvi­ew\i_view32srv­.exe,c:\program files (x86)\commview­wifi\cvsrv.exe,c:\pro­gram files (x86)\common files\adobe\cs5ser­vicemanager\cs5ser­vicemanagersrv­.exe,c:\program files (x86)\ea games\need for speed undercover\sup­port\earegister­srv.exe
O2 – BHO: Groove GFS Browser Helper – {72853161–30C5–4D22-B7F9–0BBC1D38A37E} – C:\PROGRA~2\MIC­ROS~1\Office12\GR469A~­1.DLL
O2 – BHO: Java™ Plug-In SSV Helper – {761497BB-D6F0–462C-B6EB-D4DAF1D92D43} – C:\Program Files (x86)\Java\jre1­.8.0_31\bin\ss­v.dll
O2 – BHO: Java™ Plug-In 2 SSV Helper – {DBC80044-A445–435b-BC74–9C25C1C588A9} – C:\Program Files (x86)\Java\jre1­.8.0_31\bin\jp­2ssv.dll
O4 – HKLM\..\Run: [USB3MON] „C:\Program Files (x86)\Intel\Intel® USB 3.0 eXtensible Host Controller Driver\Applica­tion\iusb3mon­.exe“
O4 – HKLM\..\Run: [GrooveMonitor] „C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office12\Gro­oveMonitor.exe“
O4 – HKLM\..\Run: [LogMeIn Hamachi Ui] „C:\Program Files (x86)\LogMeIn Hamachi\hamachi-2-ui.exe“ –auto-start
O4 – HKCU\..\Run: [System-boot] C:\Windows\in­f\SYSTEM-x32.exe
O4 – HKCU\..\Run: [GoogleChrome­AutoLaunch_F8F9C138­9199C5D42EF0F1FE1D081D59] „C:\Program Files (x86)\Google\Chro­me\Application\chro­me.exe“ –no-startup-window
O4 – HKCU\..\Run: [MicroUpdate2] C:\Users\Home\Ap­pData\Local\Tem­p\A3ZD3437N.E­XE
O4 – HKCU\..\Run: [MicroUpdate] C:\Windows\sys­tem32\MSDCSC\msdcsc­.exe
O4 – HKUS\S-1–5–19\..\Run: [Sidebar] %ProgramFiles%\Win­dows Sidebar\Sidebar.exe /autoRun (User ‚LOCAL SERVICE‘)
O4 – HKUS\S-1–5–19\..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\Sys­tem32\mctadmin­.exe (User ‚LOCAL SERVICE‘)
O4 – HKUS\S-1–5–20\..\Run: [Sidebar] %ProgramFiles%\Win­dows Sidebar\Sidebar.exe /autoRun (User ‚NETWORK SERVICE‘)
O4 – HKUS\S-1–5–20\..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\Sys­tem32\mctadmin­.exe (User ‚NETWORK SERVICE‘)
O4 – HKUS\S-1–5–18\..\RunOnce: [SPReview] „C:\Windows\Sys­tem32\SPReview\SPRe­view.exe“ /sp:1 /errorfwlink:„http://go­.microsoft.com/fwlin­k/?LinkID=122915“ /build:7601 (User ‚SYSTEM‘)
O4 – HKUS\.DEFAULT\­..\RunOnce: [SPReview] „C:\Windows\Sys­tem32\SPReview\SPRe­view.exe“ /sp:1 /errorfwlink:„http://go­.microsoft.com/fwlin­k/?LinkID=122915“ /build:7601 (User ‚Default user‘)
O4 – Startup: Registrace Need for Speed™ Undercover.lnk = C:\Program Files (x86)\EA GAMES\Need for Speed Undercover\Sup­port\EAregister­.exe
O7 – HKCU\Software\Mi­crosoft\Window­s\CurrentVersi­on\Policies\Sys­tem, DisableRegedit=1
O8 – Extra context menu item: E&xportovat do aplikace Microsoft Excel – res://C:\PROG­RA~2\MICROS~1\Of­fice12\EXCEL.E­XE/3000
O9 – Extra button: Odeslat do aplikace OneNote – {2670000A-7350–4f3c-8081–5663EE0C6C49} – C:\PROGRA~2\MIC­ROS~1\Office12\ON­BttnIE.dll
O9 – Extra ‚Tools‘ menuitem: Od&eslat do aplikace OneNote – {2670000A-7350–4f3c-8081–5663EE0C6C49} – C:\PROGRA~2\MIC­ROS~1\Office12\ON­BttnIE.dll
O9 – Extra button: Research – {92780B25–18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} – C:\PROGRA~2\MIC­ROS~1\Office12\RE­FIEBAR.DLL
O11 – Options group: [ACCELERATED_GRAP­HICS] Accelerated graphics
O18 – Protocol: grooveLocalGWS – {88FED34C-F0CA-4636-A375–3CB6248B04CD} – C:\PROGRA~2\MIC­ROS~1\Office12\GRA32A~­1.DLL
O23 – Service: Andrea RT Filters Service (AERTFilters) – Andrea Electronics Corporation – C:\Program Files\Realtek\Au­dio\HDA\AERTSr64­.EXE
O23 – Service: @%SystemRoot%\sys­tem32\Alg.exe,–112 (ALG) – Unknown owner – C:\Windows\Sys­tem32\alg.exe (file missing)
O23 – Service: Intel® Content Protection HECI Service (cphs) – Intel Corporation – C:\Windows\Sys­Wow64\IntelCpHe­ciSvc.exe
O23 – Service: DisplayLinkManager (DisplayLinkSer­vice) – DisplayLink Corp. – C:\Program Files\DisplayLink Core Software\Displa­yLinkManager.e­xe
O23 – Service: @%SystemRoot%\sys­tem32\efssvc.dll,–100 (EFS) – Unknown owner – C:\Windows\Sys­tem32\lsass.e­xe (file missing)
O23 – Service: @%systemroot%\sys­tem32\fxsresm­.dll,–118 (Fax) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\fxssvc.e­xe (file missing)
O23 – Service: Služba Google Update (gupdate) (gupdate) – Google Inc. – C:\Program Files (x86)\Google\Up­date\GoogleUp­date.exe
O23 – Service: Služba Google Update (gupdatem) (gupdatem) – Google Inc. – C:\Program Files (x86)\Google\Up­date\GoogleUp­date.exe
O23 – Service: LogMeIn Hamachi Tunneling Engine (Hamachi2Svc) – LogMeIn Inc. – C:\Program Files (x86)\LogMeIn Hamachi\hamachi-2.exe
O23 – Service: Hi-Rez Studios Authenticate and Update Service (HiPatchService) – Hi-Rez Studios – C:\Program Files (x86)\Hi-Rez Studios\HiPat­chService.exe
O23 – Service: HP Support Solutions Framework Service (HPSupportSolu­tionsFramewor­kService) – Hewlett-Packard Company – C:\Program Files (x86)\Hp\Common\HPSup­portSolutionsFra­meworkService­.exe
O23 – Service: Intel® Integrated Clock Controller Service – Intel® ICCS (ICCS) – Intel Corporation – C:\Program Files (x86)\Intel\Intel® Integrated Clock Controller Service\ICCPro­xy.exe
O23 – Service: @%SystemRoot%\sys­tem32\ieetwco­llectorres.dll,–1000 (IEEtwCollector­Service) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\IEEtwCo­llector.exe (file missing)
O23 – Service: Intel® Capability Licensing Service Interface – Intel® Corporation – C:\Program Files\Intel\TXE Components\TCS\He­ciServer.exe
O23 – Service: Intel® Capability Licensing Service TCP IP Interface – Intel® Corporation – C:\Program Files\Intel\TXE Components\TCS\Soc­ketHeciServer­.exe
O23 – Service: @keyiso.dll,–100 (KeyIso) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\lsass.e­xe (file missing)
O23 – Service: LMIGuardianSvc – LogMeIn, Inc. – C:\Program Files (x86)\LogMeIn Hamachi\LMIGu­ardianSvc.exe
O23 – Service: @comres.dll,–2797 (MSDTC) – Unknown owner – C:\Windows\Sys­tem32\msdtc.e­xe (file missing)
O23 – Service: @%SystemRoot%\Sys­tem32\netlogon­.dll,–102 (Netlogon) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\lsass.e­xe (file missing)
O23 – Service: @%systemroot%\sys­tem32\psbase.dll,–300 (ProtectedStorage) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\lsass.e­xe (file missing)
O23 – Service: @%systemroot%\sys­tem32\Locator­.exe,–2 (RpcLocator) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\locator­.exe (file missing)
O23 – Service: Realtek Audio Service (RtkAudioService) – Realtek Semiconductor – C:\Program Files\Realtek\Au­dio\HDA\RtkAu­dioService64.e­xe
O23 – Service: RzKLService – Razer Inc. – C:\Program Files (x86)\Razer\Razer Game Booster\RzKLSer­vice.exe
O23 – Service: @%SystemRoot%\sys­tem32\samsrv.dll,–1 (SamSs) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\lsass.e­xe (file missing)
O23 – Service: Skype Updater (SkypeUpdate) – Skype Technologies – C:\Program Files (x86)\Skype\Up­dater\Updater­.exe
O23 – Service: @%SystemRoot%\sys­tem32\snmptrap­.exe,–3 (SNMPTRAP) – Unknown owner – C:\Windows\Sys­tem32\snmptrap­.exe (file missing)
O23 – Service: @%systemroot%\sys­tem32\spoolsv­.exe,–1 (Spooler) – Unknown owner – C:\Windows\Sys­tem32\spoolsv­.exe (file missing)
O23 – Service: @%SystemRoot%\sys­tem32\sppsvc.e­xe,–101 (sppsvc) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\sppsvc.e­xe (file missing)
O23 – Service: Steam Client Service – Valve Corporation – C:\Program Files (x86)\Common Files\Steam\Ste­amService.exe
O23 – Service: SwitchBoard – Adobe Systems Incorporated – C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe\Swit­chBoard\SwitchBo­ard.exe
O23 – Service: TeamViewer 10 (TeamViewer) – TeamViewer GmbH – C:\Program Files (x86)\TeamVie­wer\TeamViewer_Ser­vice.exe
O23 – Service: @%SystemRoot%\sys­tem32\ui0detec­t.exe,–101 (UI0Detect) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\UI0Detec­t.exe (file missing)
O23 – Service: @%SystemRoot%\sys­tem32\vaultsvc­.dll,–1003 (VaultSvc) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\lsass.e­xe (file missing)
O23 – Service: @%SystemRoot%\sys­tem32\vds.exe,–100 (vds) – Unknown owner – C:\Windows\Sys­tem32\vds.exe (file missing)
O23 – Service: @%systemroot%\sys­tem32\vssvc.e­xe,–102 (VSS) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\vssvc.e­xe (file missing)
O23 – Service: @%systemroot%\sys­tem32\wbengine­.exe,–104 (wbengine) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\wbengine­.exe (file missing)
O23 – Service: @%Systemroot%\sys­tem32\wbem\wmi­apsrv.exe,–110 (wmiApSrv) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\wbem\Wmi­ApSrv.exe (file missing)
O23 – Service: @%PROGRAMFILES%\Win­dows Media Player\wmpnet­wk.exe,–101 (WMPNetworkSvc) – Unknown owner – C:\Program Files (x86)\Windows Media Player\wmpnetwk.exe (file missing)

--
End of file – 10335 bytes

Odpovědi
anonym

Bod obnovení? Anebo změň layout klávesnice:

http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows-vista/create-your-own-keyboard-layout

Uprav současný layout a ulož jej pod jiným názvem. Konkrétně se jedná o problém s nastavením dead key – tedy mrtvé klávesy. Mrtvá klávesa má aplikovat znak až na další stisklou klávesu – obdobně jako Compose Key. Popř. stáhni z webu nějaký český layout – DLL. (A nainstaluj pomocí hoře zmíněného programu.)

Bedy

Jej, tak tohle nevypadá moc dobře, čarování s obnovením systému, podle mého názoru, nepomůže nebo problépm nevyřeší úplně. Tady bude nutné stáhnout a nainstalovat program Mlaware Bytes Anti-Malware – stáhnete z http://www.mal­warebytes.org/mwb-download/confirm/

Nezapomeňte na konci instalace zkontrolovat, zdali máte zaškrtnuté možnosti Update Malwarebytes' Anti-Malware a Launch Malwarebytes' Anti-Malware.
Po dokončení instalace se program zaktualizuje a spustí. Bude stačit provést rychlý sken. Na konci, až bude sken hotový, tak se objeví hláška, odklikněte ji OK a pak klikněte na Show results a tam pak klikněte na Safe logfile a tento uložený logfile mi prosím pošlete na email bedy zavináč outlook tečka com.

Pak uvidíme, co dál, ale předpokládám, že MBAM tento problém vyřeší a počítač vyčistí.