Avatar uživatele
hubickova

Klávesnice na notebooku

Jak na noťasu napíšu hvězdičku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4013 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
brillant

přepněte na anglickou klávesnici a dále shift+8(á)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
alex.agent

víš jak píšeš na klávesnici „-“ nebo „_“ (bez uvozovek)? Je to hned ta klávesa vlevo od pravého shifu. Tak zmáčkni CTRL + ALT + tu klávesu.
Pokud by si nechápala tak jsem pro tebe udělal fotku, zmáčkni všechny ty tři zakrouškované klávesy a je to: http://imageshac­k.us/a/img843/1298/36­759099.jpg
Doplňuji:
mě osobně je pohodlnější mačkat CTRL + ALT, asi je to pro mě pohodlnější nebo jsem si už asi zvykl :)

Upravil/a: alex.agent

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hohny

Jak píše alex.agent, případně si to můžeš trochu ulehčit: pravý alt + ta klávesa s pomlčkou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pl4toon

Pravý ALT+pomlčka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Klávesnice notebooku mívá, na rozdíl od stolní klávesnice, kromě přeřazovačů Shift, Ctrl a Alt ještě klávesu Fn. Písmena Fn bývají napsána jinou barvou, například modrou – a stejnou barvou bývají udělány popisky u kláves, kterých se Fn týká. Většinou to jsou horní řada s číslicemi, kde bývají různé doplňkové funkce jako změna hlasitosti zvuku, změna intenzity podsvětlení displeje apod. A také nalevo od Enteru bývá skupina kláves s číslicemi, nahrazující numerickou klávesnici. Součástí numerické klávesnice jsou i znaky +,–,*,/, takže by měly být i v této skupině.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kablik

myslíš takovýhle? *** já je mám nad devítkou 9…

před 4013 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek