zjentek

Zamiloval jsem se teď zase do Mily Kunis… co mám dělat?

Pro změnu Míla Kunis.

Nejlepší odpověď
quentos

Masturbovat nad její fotkou a vydržet. Vono to přejde.

Další odpovědi
klumprt

To je taková odvěká otázka, co je třeba udělat, aby moje touha po nějaké ženě došla naplnění.
Jaksi jednodušší je, pokud jde o děvče ze sousedství, přiměřených sociálních poměrů a nejsem jí hned od prvního kontaktu něčím odporný.

Mila Kunis je bohužel geograficky vzdálená, patrně je výrazně bohatší než ty a vůbec tě nezná, pročež alespoň platí to, že jí zatím nejsi odporný.

Navrhuju následující postup:

  1. Přiměřeně zbohatnout.
  2. Přestěhovat se někam blíže k ní.
  3. Dostat se na nějaký večírek celebrit, na kterém bude. Případně do stejného golfového klubu nebo něco takového.
  4. Nenápadně se dostat do její blízkosti.
  5. Zaujmout ji v pozitivním slova smyslu. Například svým ostrovtipem ve spojení s atraktivním vzhledem. Doporučuju vybudovat si sportovní postavu a vyhledat si dobrého krejčího a kadeřníka. Ostrovtip buď máš nebo nemáš, v tomto směru už si nijak nepomůžeš.
  6. Čekat, až bude lásku opětovat.

Anikitos

Nedívej se na její filmy a snaž se na ni nemyslet… sejde z očí, sejde z mysli.
:'D

Počky, „zase“? Tak se zase odmiluj, tak jako předtím… je to stejně jen platonická láska, protože pokud se s ní osobně dobře neznáš (a já předpokládám, že ne), tak si zamilovaný buď jen do jejího vzhledu, do postavy, kterou hraje, anebo do ideálu, který sis o ní vytvořil (doslova vysnil) = prostě platonická láska k vlastní představě*.

*A tvá představa je založená na tom, jaká si myslíš, že ona ve skutečnosti je… jenže ona taková asi není.

marci1

Představ si ji po ránu (nebo kdy vstává), rozcuchanou, nenalíčenou, s kruhy pod očima po flámu a hned se odmiluješ. 🙂

iceT

Takovejch platonickejch lásek mám nepočítaně, ale už mi není 13 let, abych se kvůli tomu trápila…

aliendrone

Klid, prostě počkej, až to přejde. Také jsem měl etapu, kdy sramídlové anorektičky plochodrážní se mi líbily, ale postupem času jsem „přešel na větší modely“, takové vyšší, s prsama a s boky a tak vůbec s různými přednostmi a zadnostmi. ;) :D :D

Jestli to ale nezvládáš, tak https://www.y­outube.com/wat­ch?v=wHCNiDPQij0

EKSOT123

Sedia dve dámy vo vlaku a jedna druhej hovorí: „Počula som, že najlepší milenci sú Maďari.“ A druhá na to: „Nie, nie. Ja som počula, že najlepší milenci sú Indiáni.“ A oproti sediaci muž hovorí: „Dámy, dovoľte, aby som sa predstavil. Volám sa Ištván Vinetou.“
A proč to tu píšu? Мілена Марківна Куніс je ukrajinská Židovka, což je smrtící kombinace… Teda moje první (tajná) láska byla jakási Milada, tak tě docela chápu: Akorát, co na to ta tvoje?

zjentek

Quentosi chjo… aspoň že oba víme, co je na lásce to důležitý.