zjentek

Zamiloval jsem se do strečinku a co teď s tím, jako?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=xn6eiHwVZ6M

Nejlepší odpověď
led

Don zjentek Casanova, je to láska k strečinku, alebo k tej cvičiteľke?

1 – Upokoj myseľ,
zbav sa myšlienok
zadrž dych
pomaly počítaj od 1 do 10
výdych nádych
uvoľni telo,
výdych nádych
počítaj od 10 do 1
zhlboka dýchaj,
výdych nádych
počítaj od 1 do 10

cvičenie opakuj viackrát za sebou

Další odpovědi
Kelt

Paleček a Janík nazpívali asi před 30 lety písničku a tam je. Moje žena cvičí strečink od té doby jsem si nepink. Ale hlavně že ti fungují emoce.

OSHO

Ztráta času lepším řešením je venčení psa

michalds

Strečinkuj

aliendrone

Tak to máš blbý! Páč jsem se zamiloval TAKY a jakožto krásnější mám při cvičení PŘEDNOST! 😉 😁

Ale hezky se vybarvila Její Excelence led! Nemohu uvěřit, že by nechápala sílu naší lásky a touhy po tělocviku, potažmo absolutní bezcennosti své rady ohledně řešení problému. To je od ní PĚKNĚ ŠKODOLIBÉ, ale na druhou stranu – vůbec mě to nepřekvapuje. 😉 😁 😁

zjentek

Led, kdepak ke cvičitelce. K pohybu! Ale je pravda, když dva (dvě) dělají pohyb, není to totéž. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️
https://www.y­outube.com/shor­ts/At3YPkS6RX4