zjentek

Zamiloval jsem se do Belly Thorne. Co teď?

Jaký je váš názor níže?

Pokud se takto nekontrolovaně zamiluje kdokoli z vás, určitě se u něj projeví určité pocity (někteří již znají, čili dokáží vcítit) a otázka zní, zda pocit se utvořivší je postiženým následně vnímán jako:

  1. pocit štěstí, šťastná láska
  2. pocit nešťastný, nešťastná láska

(Jde o doplnění otázky, kde anketa není podporována, tedy pls bez ankety.).)

Bella Thorne, drsňačka.

Nejlepší odpověď
Kepler

No, přeji ti, aby tvoje zůstala, alespoň platonicky. Je to jen další barbína s hezkým ciferníkem, do které když malinko přirazíš, rozlítne se ti jako sdrátovaný skelet. Ty si zřejmě docela tvrďák, co?

Další odpovědi
quentos

Postupovat obdobně, jako jsem radil v případě Mily Kunis. https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zamiloval-jsem-se-ted-zase-do-mily-kunis-co-mam-delat?podobna=1#dis­cussion
(Tehdy jsem prorokoval, že to přejde – a měl jsem pravdu, trvalo to pouhých 40 dní.)

klumprt

A není lesba? Ale pěkná.

aliendrone

Nooo, zkus NĚCO JINÉHO než s Alicií Vikander a Milou Kunis, protože to ZJEVNĚ NEFUNGUJE! ;) :D :D

dubraro

Masturbace.

zjentek

Dubraro: já bych tomu říkal autoerotika. Ve snímcích B. T. nejde o žádný porno.

quentos

Tady je pěkně vidět rozdílný význam: sdrátovaný = spojený dráty (směr dohromady, proto s-), zatímco zdrátovaný = vožralý… :{D>

Kepler

Děkuji, co jsem se nenaučil ve škole, naučil mě život 🙂

zjentek

Keplere, drsňík, to ne, mám rychlý spalování. Venkoncem to do bab nebuším pupkem, u mě je to více o citu.

S tím životem jsi to popsal hezky. Taky je dobrý života si vážit. Třeba za to, kým jsme. Nejen škole za to, kam jsme to dotáhli. Životu třeba za to, že umožnil školství.