autacek

Zajímá Vás, jak to tu bude asi jednou vypadat, až tady nebudete? A dokážete své představy popsat?

Nejlepší odpověď
Drap

Nezajímá, potom už mě to bude úplně jedno.

Další odpovědi
Ametyst

Lidi budou sdílet byty, jako to bývalo v Sovětském svazu, Budou sdílet auta, partnery a partnerky. Normální bude být chudý a nic nemít: pokud chce někdo něco mít, musí se nechat očkovat a bude mu dovoleno zadlužit se. Pohyb osob bude kontrolovaný. Vzorem pro svět bude Čína.

Kelt

Zůstanou tady mravenci a další z čeledi hmyzu. Snad i tráva bude růst a řeky téct. Sluníčko bude svítit a to je hlavní.

zjentek

Tak máte smolíka, no, ale… myslímže Dust a Rokio za mě ochotně „zaskočí“. (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.