Avatar uživatele
Ивет Фйодоро

Jaký máte názor na černobylskou havárii a kdo podle vás za ni může?

Chtěla bych se vás zeptat jaký máte názor na Černobylskou havárii a podle vás kdo za havárii může…sama vím kdo za to může a tak mě zajímá jenom Váš názor…

Původní neotázka
Zajímá mě Váš Názor
Vím kdo za to podle mě může nevím co tomu předcházelo(Co se týče Jaderné energetiky) přečti si otázky!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Cenobita před 2783 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dubraro

Odpoveď byla označena jako užitečná

V takovémto případě asi nebude jednotlivý viník. Někdo nebezpečné experimenty vymyslel, někdo nařídil, někdo schválil, někdo prováděl, někdo tlačil na jejich urychlení, někdo vypnul bezpečnostní opatření…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Ивет Фйодоро Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Věřím oficiální zprávě. Pokud máš alespoň inženýrský titul z oboru jaderné energetiky a nejméně 20 let praxe v jaderné elektrárně, tak si tvou pravdu rád poslechnu.

Tak jsem si přečetl tuto tvojí otázku: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-zvolit-a-jak-se-ucit a mám jasno, že o tom vlbec nic nevíš.

Upravil/a: Emefej

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Pokud to víš, tak to někde řekni. Já na to nemám nejlepší vzpomínky – byl tam kamarád a bohužel umřel na následky asi po 4 letech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

u extrémně složitých systémů, jako je jaderná elektrárna, je často mnoho typů zabezpečení a ochran, které mají zamezit tomu, aby jeden člověk, který zcvokne vyrobil katastrofu. Na ztroskotání toho nešťastného experimentu se podílelo víc faktorů – od problematické konstrukce reaktoru po politické tlaky na rychlé zprovoznění raktoru, či nesprávný postup operátorů na směně. Určit jednoho konkrétního viníka není možné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Ilumináti? Nestyď se a zjev nám svou pravdu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Klaproth

Prosím, prosím, tak už nám to konečně prozraď. Třesu se nedočkavostí.

před 2783 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek