Ивет Фйодоро

Co zvolit a jak se učit?

Co by jste zvolili za střední školu a jak se moc učit abych se dostala na pozici v jaderné elektrárně na pozici operátora? Díky moc

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Tady máte popis pozice i spodmínkami a odkazy na odpovídající studijní obory a školy: http://www.in­foabsolvent.cz/Po­volani/Karta/30810

Další odpovědi
Drap

Gymnázium a následně VŠ, jadernou fyziku. Tím získáš pro tuto pozici nejlepší vzdělání.

xxx3

ano, obor jaderná fyzika, který zde byl zmíněn, je ideální kvalifikací. A jak moc se učit? Hodně, opravdu hodně.