Zlatý

Co odpovídáte u pohovoru potencionálnímu zaměstnavateli, když se vás optá, jaký má důvod vás zaměstnat?

Dík

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Přinesu mu zisk, prosperitu, zvýším renomé jeho firmy, budu pracovat tak, abych mu přinesl co největší zisk (z něhož mne pak zaplatí)...
;-)
Tohle je typická otázka na zjištění, zda trpíš trémou, zda umíš mluvit z patra - aspoň trochu rozumně a k věci...
V podstatě je jedno, co odpovíš - podstatné je, aby to dávalo smysl (otázka slouýí ke zjištění, jak se budeš v ´neočekávané´ situaci chovat...
;-)

Další odpovědi:

Stříbrný

A ona taková otázka existuje?Já skončím u první otázky a to je ročník narození.Když řeknu 1953, tak už jen PRO NAŠI FIRMU JSTE NEPERSPEKTIVNÍ nebo BOHUŽEL, MY HLEDÁME MLADŠÍ.
Takže na další otázky se už nedostalo.

Stříbrný

Odpověděla bych: "Zatím Váš důvod neznám,
ale poté, co jste se seznámil s mými kvalitami,
si jej určitě najdete…"

———
Dejte si pozor, abyste POTENCIÁLNÍHO zaměstnavatele
předem "neodrovnal" nesprávným používáním cizích slov.

Stříbrný

tak to by měl apriori vědět ten zaměstnavatel, ne ?
lahny, máš100% recht, po čtyřicítce je člověk na odpis, co má dělat nevím...
a běda ! když má VŠ a dlouholetou praxi, je to normální ?!

Bronzový

jaký má důvod? tu otázku sem eště nedostal.
Asi potřebuje lidi.

Zlatý

Na túto otázku je jediná odpoveď, žiadne tie: budem vám zvyšovať zisk a bla bla.
...
"Jediný dôvod na zamestnanie je pochybnosť, nie pracovné kvality, vplyvní známi, ale ten večný pocit neistoty a strachu z vlastného pochybenia:
- bolo správne zamietnúť túto žiadosť o zamestnanie? Nemali sme ju prijať? O čo sme došli, koľko sme stratili, týmto rozhodnutím. Bolo chybné, alebo správné...bolo správné, alebo chybné...
- Ano, jestvuje aj druhá strana, istota, ale tú možte získať až vtedy, keď zistíme pravdu. Práve pro túto istotu je potrebné túto žiadosť prijať"
.
dodatok:
Tento rozhovor sa skutočne udial. Adept o pracovné miesto mal pravdu a bol neskôr úspešný. (žiadne meno)

Pokročilý

zeptal bych se ho, jak bude slavit to dnešní výročí velikána Wericha http://www.odpovedi.cz/…
gecco, ona trpí inteligencí - poněvadž je prostě nadměrně inteligelitová a furt se tím chlubí,
ReHu nevím proč mě nedávájonc body,dyť já sem taky tak igelitovej jako ty, mám papíry na hlavu jako mnoho zdejčích ostatňých, sedim tady v kozlovce a naučil sem se sám psát ,a ty seš přece sama a hledáš retardovanýho chlapa,tak tě ujišťuju že sem eště blbější jakty ale mezi zdejšíma ženskejma si tu jednička sem tu jen kuli tobě dáš mi teď bod ?

To poznáte až mě zaměstnáte

Říct,že ti jde o prosperitu firmy,což bude i tvoje vizitka v jaké firmě pracuješ. A nebát se sám klást otázky! Například:Kdo tu byl na této pozici předemnou? Mohu výhledově přejít i na jinou pracovní pozici? Posíláte své zaměstnance na školení?

Diskuze k otázce

Zlatý

ge0rge

Duvod k vasemu zamestnani je stejny jako duvod k porizeni fotokopirky do kancelare ... proste existuje nejaka potreba vykonat nejakou praci na kterou jste kvalifikovani, ta potreba je motivovana u soukromnika ziskem, na uradech pak jen povinnosti plynouci z legislativy. Vy k tomu muzete za sebe dodat tak nenajvys to, ze jste presvedcen ze vase kvalifikace je pro vykonavani dane prace dostatecna a ze mate v povaze praci vykonavat s peclivosti a bez zbytecnych odkladu.

Zlatý

gecco

Lexx -> to kecáš, ne???
;-)))
Já - upřímně řečeno, odmítám tak jednu až dvě nabídky měsíčně...
Pravda, je mi teprve devětačtyřicet...
;-)

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.