Avatar uživatele
Pecudka

Záhada u hradu Sukoslav

Můžete mi někdo poradit jak se mi dostal zloděj do zamčeného Renaulta Scénic r.v.2001? Stála jsem u hradu v Kostomlatech a po návratu jsem zjistila, že ze skříňky spolujezdce se ztratily dvě ze čtyř krabiček mentolových bonbonů a z tašky v zavazadlovém prostoru, kde byl velký nákup jsme měli mimo jiné dva sáčky pomerančů, jeden se ztratil. Nemám jiné vysvětlení než, že mi auto někdo otevřel, ale jak???
Doplňuji:
Nikoho jsem nevezla, fakt si to nedovedu vysvětlit 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Drap před 4339 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ar

Tak auto se nechá otevřít mnoha způsoby, ať už vydrátkování (vyháčkováním), vymíčkováním atd.
Podle zmizelého obsahu to, ale tipuji na nějaké děti. Spíš zůstaly jedny dveře nezamčené a děcko toho „využilo“. Jestli je tam centál, překontroloval bych jestli opravdu všech pět dveří zamyká. Mohlo by se stát, že příště by to nebyla jen dronost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Děda Louda

Pachatel byl odhalen. Jmenuje se Alzheimer a je to známý recidivista. Pozor na něj!
Doplňuji:
K nám taky (zatím) občas zavítá.

Upravil/a: Děda Louda

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rocker

A nevezla jsi třeba předtím někoho,kdo to vzal třeba omylem?Pro zloděje není problém auto otevřít a zase zamknout,ale zvláštní,že by ti vzal jen polovinu bonbonů a pomerančů.Normální zloděj by vzal všechno,když už do auta vnikl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Zřejmě přes okno, pomocí provázku. Když se to umí je to minutka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

a bolo to Vaše auto?

inak by som túto záhadu nechal zaniesť do kroniky hradu Sukoslav, možno to priláka nejakých záhadológov. A turistov, samozrejme.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek