WalterBishop

Začnete se po Novém roce plně věnovat vědě a výzkumu, abyste byli něčemu užiteční tvorové?

Já se vědě věnuji už 10 let. Říkají mi profesor.

Nejlepší odpověď
elkon

Zase se vytahuješ? To tu už dlouho nebylo. A u profesora bych čekal, že ovládá češtinu.
Zkus to někde, kde ti to „sežerou“.

Další odpovědi
Mravenec

Jestli ti v tom tvém léčebném ústavu říkají profesor, nijak mě to neudivuje.

Ametyst

Jak krásně odhalila covidová doba,:vědci museli být především věrní kývalové, jinak se nedostali ani k mikrofonu. Kde byla věda, když se ani nesměly zmínit protilátky? 🙂 Věda je dnes o poslušnosti, jinak nedostaneš granty.

Drap

Ne nezačnu.

Pepa25

Vědci jsou potřeba, ale skuteční, ne samozvaní, kteří si poslechnou jedno video na YT a už všemu rozumí. Takže skutečný vědec se nechlubí na webu, jak mu říkají, ale v první řadě kolik si toho nastudoval a pak co vyzkoumal.

Filip84

Ty, sněží, bafni lopatu a jdi odhazovat sníh, abys byl alespoň jednou „užitečný tvor“, trolle!

da ny

Rozhodně ne. ;D
Po Novém roce se budu věnovat obvyklým činnostem.

paul1

Mně zase říkali „doktor“, tuto přezývku jsem získal ani nevím jak. Jsem strojař.