Kaminolik

Začíná být Zelenskyj v bunkru mimo realitu jako Adolf?

Reflektuje vůbec aktuální situaci na bojišti, kdy je jeho vojsko ničeno a obkličováno v Donbasu a on blábolí o protiútoku, který osvobodí celou Ukrajinu?

Nejlepší odpověď
df

Ten je jen loutkou na špagátech. A dobře zaplacenou.

Další odpovědi
led

Sme diváci, ktorých dobré herecké podanie pod vedením dobrého režiséra cez príbeh „Apokalypsy človeka“ dokázalo vtiahnuť do deja. Mnohí reagujeme na predvádzaný dej nahlas, podporujeme jednu zo strán konfliktu, mnohí sledujeme nielen výkony hercov, ale vnímame aj dosah realizácie na samotných divákov a mnohí z divákov sa pohodlne usadení napchávajú rôznymi pamlskam a tekutinami a je im lautrjedno, čo sa odohráva na javisku, je im ľúto zbytočne vyhodených peňazí, ale aspoň sa ukázali plebsu, že sú kultúrni…
Kto je to ten hlavný aktér? Kto je to ten jeho sok v príbehu? Kto je autor tejto zlátaniny, ktorá v médiách získala taký ohlas?

Krupice

Co takhle už trochu vypustit páru? Propaganda jede na obě strany, ukrajinská i ruská. Tečka.