Rokio

Za který z těchto prohřešků byste dali zaměstnanci druhou šanci, pokud byste byli zaměstnavatelem?

  1. neomluvená absence
  2. příchod v podnapilém stavu (ranní opice z nedělního flámu = lehká podnapilost)
  3. krádež materiálu (škoda několik stokorun)
  4. neúmyslná škoda většího rozsahu
  5. přímé neuposlechnutí pokynu nadřízeného

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… tak v parlamentu to projde i několikrát za sebou …

Další odpovědi
Kepler

Za žádný z nich.

elkon

Žádný.

aliendrone

To záleží především na pracovní pozici. Nemůžeš prostě čekat od stavebního dělníka, že bude bez chyby, tudíž v jeho případě souhlasím s Keplerem. Pochop, to bys prostě NEMĚL ŽÁDNÉ zaměstnance. ;) :D :D

Na druhou stranu, čím vyšší pozice/odpovědnost, tím vyšší nároky. A to až po: „Žádný zaměstnanec u mne neudělá stejnou chybu 2×, protože letí hned po té první.“ ;) :)

xiperio

2 a 4

jsemjá

Příchod v podnapilém stavu.

Drap

Nerozumím co myslíš pod bodem 4, ale jinak za všechny. Bez jakékoli diskuze.